NÁKUPNÍ TAŠKA

Nákupní taška je prázdná.

Kategorie zboží

Orientální ručně tkané koberce Roušky Halenky Trička Tuniky Saka Sukně Kalhoty Jeans Kostýmy Šaty Vesty Svetry Pláště Bundy Topy Bižuterie Outlet
   
banner_nakup

Možnosti dodání zboží

GLS ČESKÁ POŠTA

hlavní strana Napsali o nás

Napsali o nás

 

http://www.venilafi.cz/48-zdravi-a-krasa/moda-modni-doplnky/1410-halenka-jako-zaklad-satniku

http://www.venilafi.cz/48-zdravi-a-krasa/moda-modni-doplnky/1168-damska-tricka

http://www.modniarena.cz/aktuality/damska-tricka-jake-jsou-aktualni-modni-trendy.html

http://www.elegantnizena.cz/damska-tricka-a-modni-trendy-jak-se-obleknout-abych-byla-in/

http://idolofashion.cz/damska-tricka-pro-kazdou-prilezitost/

http://www.onlinezena.cz/krasa-a-moda/damska-tricka-a-modni-trendy-jak-se-obleknout-abych-byla-in

http://www.profimoda.cz/damska-tricka-a-modni-trendy-jak-se-obleknout-abych-byla-in-43893/

http://www.modniarena.cz/komercni-sdeleni/letni-saty-a-tricka-trendy-pro-leto-2014.html

http://www.modnizona.cz/trendy/damske-obleceni-letni-saty-pro-rok-2014.html

http://magazinzena.cz/2014/04/23/elegantni-a-neotrela/

http://www.ewita.cz/moda-a-trendy/item/3587-jste-narocna-a-chcete-vypadat-skvele-zajimejte-se-o-ec-ewaco

http://ewoman.cz/dva-kontrastni-jarni-trendy-kteremu-date-prednost/

http://www.modniarena.cz/komercni-sdeleni/damske-obleceni-a-jeho-vyber-v-eshopech.html

http://www.mineralfit.cz/clanek/budte-trendy-i-na-podzim

http://magazinzena.cz/2012/09/04/krasna-i-v-kancelari/

http://woman-in.cz/podzimni-moda-2012-pro-elegantni-damy/

 

 

Reference

Audrey

Jmenuju se Audrey a pracuji v administrativě internetové firmy. Dlouho jsem hledala obchod s oblečením, než jsem narazila na ewaco.cz. V okolí mého domova není dost obchodů s oblečením, které by měly nápaditou nabídku. Asi jsem při výběru dost náročná. Proto si ráda vybírám oblečení a módní doplňky v eshopech. Do ewaco.cz jsem se zamilovala, protože mám pocit, že cokoliv si vyberu, mi bude slušet. Výběr sortimentu je přesně podle mého gusta :-) Líbí se mi, že mi s výběrem velikosti poradí a před odesláním přeměří kupovaný model podle mých aktuálních mír. Ještě se mi nestalo, že by mi oblečení nesedlo. Ráda nakupuji přes internet a konečně mohu i oblečení nakupovat z domova přímo u profesionálů.

Audrey


Martina

Jmenuji se Martina a pracuji jako účetní. Na internetovém obchodu jsem zatím nakupovala jen jednou. Mnou požadované zboží jsem si vybrala snadno, neboť orientace ve zboží je velice přehledná. Oceňuji zpětný kontakt pracovnice ewaco.cz včetně upřesnění vybraného rozměru. Objednávku jsem obdržela v pořádku a z vybraného zboží jsem spokojená. Jen tak dál.

Martina


Hana

Jmenuji se Hana a v současné době jsem v domácnosti. Na internetu nakupuji docela často a tak vím, že najít ten správný obchod není tak jednoduché. Při hledání zboží a porovnávání jednotlivých e-shopů jsem objevila ewaco.cz. Byla jsem mile překvapena. Elegantní móda je přesně to, co jsem hledala. Velké plus přidávám vstřícnému a rychlému jednání. S ewaco.cz jsem velice spokojená a určitě zde budu kupovat i nadále. Přeji vám mnoho spokojených klientek.

Hana


Andrea

Jmenuji se Andrea a pracuji jako marketingový manager v Praze. Při příležitosti oslavy narozenin jsem hledala vhodný kostým a od kamarádky jsem se dozvěděla o internetovém obchodu ewaco.cz. Zpočátku jsem váhala, neboť mé zkušenosti se zásilkovým prodejem jsou smíšené, ale když jsem se podívala na nabízené modely, módnost střihů a vzorů, rozhodla jsem se, že to zkusím. Již druhý den po odeslání objednávky mi zavolala pracovnice z ewaco.cz pro upřesnění tělesných mír a v následujících dnech jsem obdržela objednané zboží. Kostým mi perfektně padnul, barevně odpovídal prezentovanému zobrazení a kvalita zpracování si zaslouží velkou pochvalu. Dnes už vím, že nákup na ewaco.cz je příjemný zážitek a jistota dobrého nákupu.

Andrea


Táňa

Jmenuji se Táňa a podnikám v oblasti vedení firemního účetnictví a daňového poradenství. Ráda se módně oblékám a tak mám přehled o novinkách na trhu. I když na internetu moc nenakupuji, obchod ewaco.cz mě svou přehledností a prezentací zboží zaujal. Kvalita zboží je pro mě prioritní a na prezentovaném zboží to je na první pohled znát. V zakoupeném kostýmku se cítím skvěle. Návštěvu obchodu ewaco.cz všem svým kamarádkám doporučím.

Táňa


Jarmila

Jmenuji se Jarmila a pracuji jako vedoucí prodejny v Pardubicích. Vždy jsem nakupovala v kamenných obchodech, až jednou mi kamarádky doporučily nákupy přes internet na ewaco.cz. Přestože mám vysoké nároky, s kvalitou nabídky jsem byla velice spokojená. Objednané zboží jsem obdržela do několika málo dnů. Kostým, který jsem si objednala, mi perfektně seděl a líbil se manželovi i kamarádkám. Obchod ewaco.cz mohu vřele doporučit všem náročným klientkám.

Jarmila