NÁKUPNÍ TAŠKA

Nákupní taška je prázdná.

Kategorie zboží

Orientální ručně tkané koberce Roušky Halenky Trička Tuniky Saka Sukně Kalhoty Jeans Kostýmy Šaty Vesty Svetry Pláště Bundy Topy Bižuterie Outlet
   
banner_nakup

Možnosti dodání zboží

GLS ČESKÁ POŠTA

hlavní strana ec ewaco klub

Ec ewaco klub

Jak se stát členem klubu

Jednoduše. Stačí se v průběhu nákupního procesu zaregistrovat. Od tohoto okamžiku se Vám začnou na klubové konto načítat všechny trvale uskutečněné nákupy. Každý z nich Vás posune blíže k získání slevy.

Užijte si slevy ihned!

Přihlaste se - přihlášení Vám umožní aktuálně sledovat a čerpat výši Vaší věrnostní slevy.
Pokud výše Vašeho konta před aktuální objednávkou dosáhne určité částky, můžete se těšit na okamžitou slevu. Za Vaši loajalitu ke značce ec ewaco Vás odměníme ihned při nákupu. Chceme Vám tak poskytnout ještě větší radost z nakupování.

Čím více nakupujete, tím větší slevu máte!

Když dosáhne celková suma na Vašem klubovém kontě částky 5 000 Kč, získáváte slevu 5 %. To platí i v případě, že uskutečníte jednorázový nákup, dosahující této částky. Čím více budete dále nakupovat, tím větší slevu získáte:

Výše bodů za sledované období Sleva pro následující sledované období
         0       -    4 999                                       0%
  5 000       -  14 999                                      5%
15 000       -  29 999                                     10%
30 000       -  49 999                                     15%
50 000 a více                                     20%

Odpovídající slevu můžete začít čerpat, pokud díky Vašim průběžným nákupům bude již před aktuálně pořizovanou objednávkou na Vašem klubovém kontu v průběhu předcházejících vyhodnocovaných 12-ti měsíců minimálně 5 000,-Kč. To samé platí i pro další slevová pásma. Na klubové konto jsou připisovány všechny trvale uskutečněné nákupy.

Rozsah slev

Slevy platí na veškeré nezlevněné zboží. Na zlevněné zboží není poskytována další sleva. Tyto nákupy jsou nicméně načítány na konto člena klubu a pomáhají tak k získání klubové slevy na nezlevněné zboží.

Uplatnění slevy

Klubová sleva je při nákupu uplatněna částkou za celou objednávku a je zobrazena v rekapitulaci objednávky.